Kayıtlı üye değilsiniz, lütfen Kayıt olun yada Giriş yapın.
Şifre Kurtar: E-posta ile | Gizli Cevap ile
[Önceki Anketler] Oylama Sonuçları: Uygulamamızı nasıl buldunuz?
Seçenekler
Uygulamamızı nasıl buldunuz?
Konu Ayarlari  Bu Konuda Ara  
12-07-2014 23:47 (Bu Yazi Son Olarak 13-07-2014 10:15 ta hyuksel78 Tarafindan Duzenlendi)
hyuksel78

Katilim Tarihi: 02-03-2014
Ulke: Turkey
Erkek hyuksel78 Cevrimdisi
Cevap: Ratio Derdi Artık Yok !
süper uygulamaa ammaaa extreme idik olduk bronze, niye ki ?? ratio 25 oysa ki
Asagidaki 3 Kullanici Bu Yararli Yazi hyuksel78 Icin Tesekkur Ediyorlar:

12-07-2014 23:57
RewuLatioN

Katilim Tarihi: 26-07-2013
Erkek RewuLatioN Cevrimdisi Devre Dışı
yerli tracker tarihinde bir ilk galiba bu durumda viplere de iyileştirme gelmeli yani silverler vip gibi olcak sonçta silverlerinin seed ettiği uploadın %20si ve bonusun %50 si bizim olmalı
Asagidaki 4 Kullanici Bu Yararli Yazi RewuLatioN Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 00:22
tekyasam

Katilim Tarihi: 04-08-2013
Erkek tekyasam Cevrimdisi
iyi uygulama
Asagidaki 3 Kullanici Bu Yararli Yazi tekyasam Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 00:35
ByGone

Katilim Tarihi: 18-05-2012
Kadın ByGone Cevrimdisi
Güzel bir uygulama. Teşekkürler
Asagidaki 3 Kullanici Bu Yararli Yazi ByGone Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 00:55
Murat23
*** 23 ***

Katilim Tarihi: 12-02-2013
Erkek Murat23 Cevrimdisi
inşallah gevşeklikler baş göstermez adminlerim... şahsen pc sürekli açık ve her daim seeder kalıyorum ama çok güzel bir uygulama bence üyeler daha da aktif olacak umarım...
Asagidaki 5 Kullanici Bu Yararli Yazi Murat23 Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 01:02
VatandaS

Katilim Tarihi: 30-11-1999
Oduller:          
Erkek VatandaS Cevrimdisi
Yine TurkDepo yine Sistem karşıtı hareketler
Asagidaki 5 Kullanici Bu Yararli Yazi VatandaS Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 01:53
BloodlyKill
Ycl BloodlyKill

Katilim Tarihi: 01-05-2012
Erkek BloodlyKill Cevrimdisi
Yazan:ersin67
iyi hoşda platinium user den bronze user e düşmekde koyuyor adama
aynen o biraz üzücü oldu
Asagidaki 3 Kullanici Bu Yararli Yazi BloodlyKill Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 02:09
abbaskara

Katilim Tarihi: 17-09-2012
Erkek abbaskara Cevrimdisi Download Devre Dışı!
düşünce güzel
zaman herşeyin ilacıdır
bekleyip görmek gerekir
Asagidaki 3 Kullanici Bu Yararli Yazi abbaskara Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 03:02 (Bu Yazi Son Olarak 13-07-2014 03:46 ta 54genclik Tarafindan Duzenlendi)
54genclik

Katilim Tarihi: 16-04-2012
Erkek 54genclik Cevrimdisi
Yazan:CooL
Merhaba Sevgili TurkDepo Kullanıcıları;

Bugün Yine Bambaşka Bir Uygulama İle Karşınızdayız, Sitemize Emek Vermiş ve Emek Vermekten Kendini Alamayan Kullanıcılarımıza Bir Ayrıcalık Daha!

Bu Uygulama Başladığı Andan İtibaren Silver Kullanıcı ve Üst Kullanıcı Gruplarına VIP Kategorisi Hariç Bütün İçerik Freeleech Yani Altın Olacaktır,

Oranım Düştü, Üyeliğim Silinecek, İndirme Hakkım Sistemin Gazabına Uğramış Derdi Artık Yok ! 

Bu Arada Silver Kullanıcı Grubuna Terfi Şartlarında Değişiklik Yapılacaktır, Artık Silver Kullanıcı Olmak İçin En Az 5.0 Ratio Sağlamanız Gerekecektir...

Amaaan Ne Olacak Canım Dediğinizi Duyar Gibiyiz  
 Sonuç Olarak Freeleech Yanında 5 Oran Devede Kulak Bile Değildir... Aynı Zamanda Seed Etmeyi Bilmeyenler Seed Etmeyide Öğrenmiş Olucaklar.

Bu konuda sizlere destek için seedbox satışlarımızda başlayacaktır. Ana sayfada sol tarafa seedboxlar eklenecek.

Hile Yapmaya Çalışan Ve Sonra Sevimli Bir Eda Takınıp Neden Böyle Oldu ? Sorusunu Soran, Mağdurum Ben Mağdurum Sözleriyle Küçük Emrah'a Bağlayan,

Son Olarak Siz Benim Kim Olduğumu Biliyomusunuz Klişe Sözüyle Çirkinleşerek, Fabrikatör Necmi Beye Dönüşen  Arkadaşım Senin Takibine ve Nazikce Uzaklaştırılma

İşlemine Titizlikle Devam Ediyoruz... Unutmadan arkadaşlarınıza çevrenize sitemizi sölemeyi unutmayın zira bayramdan snra üyelikler kapanabilir.

Not: Yeni Sistem Hakkındaki Sorularınızı Cılkını Çıkarmamak Kaydıyla Bu Konu Altında Danışabilirsiniz...

Kullanıcı gruplarına ulaşmak için tıklayın.

DİPNOT: Seed etme zorunluluğumuz yok diye bizden desteklerinizi eksik etmeyin. Bunu sizler için yapıyoruz ve bize destekte bulunursanız bir sunumun 1 yıl sonra bile ölü olmaması anlamına gelir. Elinizden geldiği kadarı ile tüm sunumları seed ederek bize destek verin.

"Sınavda Kopya Vermemek İçin Nazi Kampında Evladına Sarılırcasına Sınav Kağıdına Sarılanların Sitesi TDRG // TurkDepo.biz..."

Saygı Ve Sevgi İle 

bir tek bizim işimize yaramadı o kadar gün uğraş pc başında extreme user için gene ulaşırız
Asagidaki 2 Kullanici Bu Yararli Yazi 54genclik Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 03:50
viper1154
Vortex1337

Katilim Tarihi: 08-06-2013
Erkek viper1154 Cevrimdisi
platiniumdan silvere düştük
Asagidaki Kullanicilar Bu Yararli Yazi viper1154 Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 03:51
54genclik

Katilim Tarihi: 16-04-2012
Erkek 54genclik Cevrimdisi
Yazan:general54
Yazan:54genclik
Yazan:CooL
Merhaba Sevgili TurkDepo Kullanıcıları;

Bugün Yine Bambaşka Bir Uygulama İle Karşınızdayız, Sitemize Emek Vermiş ve Emek Vermekten Kendini Alamayan Kullanıcılarımıza Bir Ayrıcalık Daha!

Bu Uygulama Başladığı Andan İtibaren Silver Kullanıcı ve Üst Kullanıcı Gruplarına VIP Kategorisi Hariç Bütün İçerik Freeleech Yani Altın Olacaktır,

Oranım Düştü, Üyeliğim Silinecek, İndirme Hakkım Sistemin Gazabına Uğramış Derdi Artık Yok ! 

Bu Arada Silver Kullanıcı Grubuna Terfi Şartlarında Değişiklik Yapılacaktır, Artık Silver Kullanıcı Olmak İçin En Az 5.0 Ratio Sağlamanız Gerekecektir...

Amaaan Ne Olacak Canım Dediğinizi Duyar Gibiyiz  
 Sonuç Olarak Freeleech Yanında 5 Oran Devede Kulak Bile Değildir... Aynı Zamanda Seed Etmeyi Bilmeyenler Seed Etmeyide Öğrenmiş Olucaklar.

Bu konuda sizlere destek için seedbox satışlarımızda başlayacaktır. Ana sayfada sol tarafa seedboxlar eklenecek.

Hile Yapmaya Çalışan Ve Sonra Sevimli Bir Eda Takınıp Neden Böyle Oldu ? Sorusunu Soran, Mağdurum Ben Mağdurum Sözleriyle Küçük Emrah'a Bağlayan,

Son Olarak Siz Benim Kim Olduğumu Biliyomusunuz Klişe Sözüyle Çirkinleşerek, Fabrikatör Necmi Beye Dönüşen  Arkadaşım Senin Takibine ve Nazikce Uzaklaştırılma

İşlemine Titizlikle Devam Ediyoruz... Unutmadan arkadaşlarınıza çevrenize sitemizi sölemeyi unutmayın zira bayramdan snra üyelikler kapanabilir.

Not: Yeni Sistem Hakkındaki Sorularınızı Cılkını Çıkarmamak Kaydıyla Bu Konu Altında Danışabilirsiniz...

Kullanıcı gruplarına ulaşmak için tıklayın.

DİPNOT: Seed etme zorunluluğumuz yok diye bizden desteklerinizi eksik etmeyin. Bunu sizler için yapıyoruz ve bize destekte bulunursanız bir sunumun 1 yıl sonra bile ölü olmaması anlamına gelir. Elinizden geldiği kadarı ile tüm sunumları seed ederek bize destek verin.

"Sınavda Kopya Vermemek İçin Nazi Kampında Evladına Sarılırcasına Sınav Kağıdına Sarılanların Sitesi TDRG // TurkDepo.biz..."

Saygı Ve Sevgi İle 

bir tek bizim işimize yaramadı o kadar gün uğraş pc başında extreme user olabilmek için bu uygulama ile bütün emekler tırt olsun bravo yaaa bravoo devam edin böyle mağdur etmeye

sana beğendirmek zorunda değiliz dostum. Beğenmeyenede beğenenede kapımız açık. İsteyen çıkar gider isteyen buyurur gelir yanımıza.

yüklediğin torrent sayısı : 1 benim yüklediğim torrent sayısı : 681 (temizlite giden 300 sunumu saymıyorum)

Gönderim Oranın : 1.31TB Gönderim oranım : 50TB küsüratı geçtim (7TB kadarcık bir küsürat)

uykusuz geceler, bilgisayar başında bel ağrıları. kimi zaman 1 hafta boyunca hiç kapanmadan açık duran dizüstü bilgisayar. Senin emekse bizimki nedir ben birşey demiyorum artık.

tamam arkadaşım düzelttim yorumu kullanıcı grubunun düşmesine verilen ilk şaşırmanın tepkisiydi o benimde laptopum seed için açık her zaman ama ben sizden farklı olarak sadece indirdiklerimi seed ediyorum kurallara uygun şekilde
Asagidaki Kullanicilar Bu Yararli Yazi 54genclik Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 04:26
mcaht588

Katilim Tarihi: 27-05-2014
Erkek mcaht588 Cevrimdisi
Bu Konu benim yararıma mı oldu yani Kullanıcı grubum en alt seviyede bana işliyormu bu ?
Asagidaki Kullanicilar Bu Yararli Yazi mcaht588 Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 04:51
fatihkose

Katilim Tarihi: 19-04-2014
Erkek fatihkose Cevrimdisi
artık ben ne indirirsem indireyim ratio hep aynımı kalacak ben onu anladım
Asagidaki Kullanicilar Bu Yararli Yazi fatihkose Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 05:10
mertcem1989

Katilim Tarihi: 07-07-2014
Erkek mertcem1989 Cevrimdisi
Yazdığınız dile yabancıyım ama umarım iyi olur..
Asagidaki Kullanicilar Bu Yararli Yazi mertcem1989 Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 06:36
geceksk

Katilim Tarihi: 12-11-2011
Erkek geceksk Cevrimdisi
harikasınız
Asagidaki Kullanicilar Bu Yararli Yazi geceksk Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 10:27
serdarix

Katilim Tarihi: 13-05-2012
Oduller:  
Erkek serdarix Cevrimdisi
teşekkürler hacı.iyi olmuş.
Asagidaki Kullanicilar Bu Yararli Yazi serdarix Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 12:05
Maiden

Katilim Tarihi: 15-04-2012
Erkek Maiden Cevrimdisi
Cümlemize hayırlı uğurlu olsun o zaman.
Asagidaki Kullanicilar Bu Yararli Yazi Maiden Icin Tesekkur Ediyorlar:

13-07-2014 12:37
madmax

Katilim Tarihi: 09-02-2012
Oduller:  
Erkek madmax Cevrimdisi
Yazan:RewuLatioN
yerli tracker tarihinde bir ilk galiba bu durumda viplere de iyileştirme gelmeli yani silverler vip gibi olcak sonçta silverlerinin seed ettiği uploadın %20si ve bonusun %50 si bizim olmalı

sana katılıyorum arkadaşım vip üyeyiz diye dışlanmamamız lazım sonuçta bizde seed yapıyoruz
Asagidaki Kullanicilar Bu Yararli Yazi madmax Icin Tesekkur Ediyorlar:

Yer Imleri
Digg del.icio.us StumbleUpon Google

Hizli Cevap
Boyutunu azaltma
Boyutunu arttır
Kalın yazı ekle Eğik yazı ekle Altı çizili yazı ekle Yazıyı sola daya Yazıyı ortalar Yazıyı sağa daya İki yana yasla Alıntı yazı ekle Code PHP formatlı yazı ekle SQL formatlı yazı ekle
Renkler
Link ekle Resim ekle E-posta adresi ekle
Smilies
Gizli yazı ekle

Foruma Git: